Uredništvo: [email protected]
komentarji
| Registracija

Četrta tekma

18.03.2011

 
Fotografije s strani PK 6b Ptuj

 

 

 

 


Climbers.si: Vzhodna liga - Celje, 12. 3. 2011

Vsi rezultati po kategorijah

sobota, 19. marec 2011, ob 09:27, Franci Savenc, ogledov: 1420

Friko - Peter Mikša: Vzhodne lige je bila v soboto, 12. marca, v Celju - Organizator tekme ŠPO Celje


Tokrat so plezalci in organizatorji doživeli novost, saj se je v Celju prvič v okviru Vzhodne lige tekmovalo v balvanskem plezanju. Tekmovalo je kar 150 otrok.

Rezultati po kategorijah

Šibkejša jakostna skupina

Cicibani (2000-2004)
1. Golej Nik ( 2001) PK Laško
1. Lesar Urban (2000) AO Trbovlje
1. Leskovar Gal (2002) AK Slovenska Bistrica
1. Otorepec Neven (2001) AK Slovenska Bistrica
1. Verbuč Grega (2003) ŠPS PD Mozirje

Cicibanke (2000-2004)
1. Kušar Stela (2000) AK Slovenska Bistrica
2. Križan Tina (2001) ŠPO PD Celje
3. Glušič Petra (2001) AK Ravne

Mlajši dečki (1999/1998)
1. Pahovnik Florjan (1998) ŠPS PD Mozirje
2. Rupreht Nejc (1999) ŠAO Velenje
3. Dmitrašinović David (1998) ŠPO PD Celje

Mlajše deklice (1999/1998)
1. Glušič Manca (1998) ŠPS PD Mozirje
2. Verbuč Julija (1998) ŠPS PD Mozirje
3. Delašjava Manja (1999) AK Črna na Koroškem

Starejši dečki (1997/1996)
1. Štiglic Jan (1996) ŠPS PD Mozirje
2. Bombek Viktor (1996) PK 6b Ptuj
3. Molan Rok (1996) Posavski AK

Starejše deklice (1997/1996)
1. Bricman Špela (1997) ŠAO Velenje
2. Lipnik Vita (1997) ŠPO APD Kozjak MB
3. Jovan Klara (1997) ŠAO Velenje

Močnejša jakostna skupina

Cicibani (2000-2004)
1. Jerovšek Jan (2000) PS Ascendo Grosuplje
2. Rozman Matic (2000) PS Ascendo Grosuplje
2. Zajc Žiga (2001) PS Ascendo Grosuplje

 

Cicibanke (2000-2004)
1. Repušič Urška (2000) ŠPO APD Kozjak MB
1. Zalar Alja (2000) ŠPO PD Celje
3. Meke Tinkara (2000) PS DPČ Šmartno

Mlajši dečki (1999/1998)
1. Dvoršek Nejc (1998) ŠAO Velenje
1. Hajna Miha (1998) PK Divača
3. Motoh Aljaž (1999) Posavski AK

Mlajše deklice (1999/1998)
1. Garnbret Janja (1999) ŠAO Velenje
1. Glušič Sara (1999) AK Ravne
3. Slemenšek Tjaša (1999) ŠAO Velenje

Starejši dečki (1997/1996)
1. Blažek Gašper (1996) PK Divača
1. Lačen Darko (1996) ŠPO APD Kozjak MB
1. Strmole Lan (1997) ŠPO PD Celje

Starejše deklice (1997/1996)
1. Kruder Julija (1997) ŠPO PD Celje
2. Zakšek Martina (1997) ŠPO PD Celje
3. Meke Veronika (1996) PS DPČ Šmartno 

 

Oznake: PLE, pleBAL
eXTReMe Tracker