Uredništvo: [email protected]
komentarji
| Registracija

Nihče do vrha

sobota, 1. november 2008, ob 05:29, Franci Savenc, ogledov: 1801

AO Kranj, Plezalni dnevi Kranja: Zaradi zelo izenačenih dosežkov v kvalifikacijah, so se postavljavci še posebej potrudili in finalistkam in finalistom v steni zakuhali kar precej problemov.

Najboljši se sicer niso ustrašili, vrha pa vseeno nismo videli niti enega. Klemen Bečan (ŠPO Tržič) je dokazal, da je trenutno preprosto razred zase, Anže Štremfelj (AO Kranj) in Jure Bečan (ŠPO Tržič) pa sta s povsem enako višino dosegla drugo in tretje mesto, a zaradi boljšega rezultata v kvalifikacijah se je dvorana v Kranju razveselila Anžetovega drugega mesta.

V ženski konkurenci je najvišje priplezala Maja Vidmar (PK Škofja Loka), Mina Markovič (AO PD Ptuj) je zaradi zelo težke smeri omagala nekoliko prej, tretja pa je bila Asja Gosar (PK Divača), ki je ob zaključku svojega nastopa hudomušno pripomnila, da pa sedaj ve, kako bi lahko nadaljevala, če bi bila še v steni.

Rezultati:

Članice

Mesto Ime Klub Višina kvalifikacij Višina finale
  1. Maja Vidmar PK Škofja Loka 36.00 vrh 39.00 -
  2. Mina Markovič AO PD Ptuj 36.00 vrh 29.00
  3. Asja Gosar PK Divača 31.00 25.00
  4. Leja Kos ŠPO Tržič 25.00 -  21.00 +
  5. Ana Ogrinc ŠPK Andreja Kokalja 29.00 - 17.00
  6. Neža Meglič ŠPO Tržič 31.00 - 17.00 -
  7. Patricija Levstek ŠPO Tržič 30.00 - 17.00 -
  8. Ajda Rojc PK Škofja Loka 25.00 - 10.00 -
  9. Manca Mlakar ŠPO Jesenice 23.00 -  
10. Katja Krejan Posavski AK 15.00 -

Člani

Mesto Ime Klub Višina kvalifikacij Višina finale
  1. Klemen Bečan ŠPO Tržič 39.00 vrh 40.00 -
  2. Anže Štremfelj AO Kranj 33.00 - 30.00 -
  3. Jure Bečan ŠPO Tržič 27.00 - 30.00 -
  4. Matej Sova ŠPO Tržič 39.00 vrh 29.00
  5. Urban Primožič PK Škofja Loka 25.00 - 29.00 -
  6. Izidor Zupan PAS Gamsi Hrastnik 30.00 + 25.00
  7. Klemen Kejžar ŠPK Andreja Kokalja 25.00 24.00 +
  8. Jernej Kruder ŠPO Celje 25.00 - 24.00 +
  9. Jernej Vukotič ŠPO Radovljica 25.00 - 23.00 -
  9. Luka Zazvonil AO Kranj 25.00 - 23.00 -
11. Domen Švab ŠPO Radovljica 31.00 - 22.00
12. Luka Boneš AO Kranj 25.00 -  17.00 -
13. Miha Škof AO Ljubljana Matica 23.00 +  
13. Blaž Rant PK Škofja Loka 23.00 +  
15. Jure Zdovc ŠPO Tržič 23.00  
15. Miha Česnik ŠPO Tržič 23.00  
17. Gašper Potrebuješ ŠPD Korenjak 21.00-  
17. Nejc Potrebuješ ŠPD Korenjak 21.00 -  
17. Miha Britovšek PD Krimperk 21.00 -  
17. Rajko Zajc AO Kamnik 21.00 -  
21. Matevž Vukotič ŠPO Radovljica 20.00  
22. Miha Jekler ŠPO Jesenice 19.00 -  
22. Jan Strmole ŠPO Celje 19.00 -  
24. Nejc Justin ŠPO Jesenice 18.00 +   
25. Tomaž Rant ŠD Triumf 18.00  
26. Urban Gros PD Krimperk 9.00 -  
27. Benjamin Kodele AO Vipava 1.00 -  

 

 

Oznake: PLE
eXTReMe Tracker