Uredništvo: [email protected]
komentarji
| Registracija

Zadnje dni

...12.2013 
Program/spored: BOFF 2013
Partnerji BOFF 2013

Vsi FILMI 2013 

Projekcije se začnejo v soboto 28. decembra ob 18. uri, v nedeljo 29. in v ponedeljek 30. pa ob 17. uri. Zadnji sklop se prva dva večera začne ob 22. uri, v ponedeljek pa ob 21. uri.

Blagajna v Stergulčevi hiši bo odprta uro pred začetkom prvega sklopa, možne so tudi rezervacije po elektronski poštioffice(at)boff.si .

Cene vstopnic: 3 evre za posamezen sklop, 5 evrov za dnevno vstopnico in 12 evrov za abonma za tridnevni abonma.

sobota, 28. december 2013, ob 11:48, Franci Savenc, ogledov: 1256

leta v Bovcu festival filmov o športu, avanturi in ekologiji BOFF (Bovec Outdoor Film Festival). Popoldnevi in večeri od sobote 28. do ponedeljka 30. decembra bodo namenjeni ogledom filmov

 

28. december 2013 Stergulčeva hiša

17:00
Nastop žonglerske skupine: Čupakabra / Bovec, glavni trg
Otvoritev fotografske razstave / Rožle Bregar / Slovenija / Stergulčeva hiša, predverje
18:00
Soča Outdoor Festival 13 / C / Boštjan Gams / 4′ / 2013 / Slovenija
Rockin’Cuba / SL / Vladimir Cellier / 28′ / 2013 / Francija
BioSkieur TV Best Of II / SS / Dagobert Eigelsreiter / 7′ / 2013 /Francija
Stand / N / Anthony Bonello, Nicolas Teichrob / 45′ / 2013 / Kanada
20:00
Otvoritev festivala – 7. BOFF 2013
I am red / N / Pete McBride / 4′ / 2012 / Z.D.A.
Spice Girl / SL / Josh Lowell, Peter Mortimer, Nicholas Rosen / 25′/ 2013 / ZDA
Valhalla / SL / Nick Waggoner, Ben Sturgulewski/ 65′/ 2012-13 / Z.D.A.
22:00
Kajak potovanje Čile Argentina/ SS / Andrej Bijuklič / 5′ / 2013 / Slovenija
Fathoms Left To Fall / SS / Chris McClean/Mark Waters / 5′ / 2012 / Irska
The Old & The Young & The Sea / SL / Mario Hainzl, Andreas Jaritz / 90′ / 2013 / Avstrija

29. decembra 2013, Stergulčeva hiša

17:00
Gremo na Kum / SL / Aleš Ferenc / 32′ / 2012 / Slovenija + OM
A Temporada / SS / Erick Grigorovski / 5′ / 2013 / Brazilija + OM
Creamen / N / Esther Casas/ 11′ / 2013 / Španija in Z.D.A. + OM
18:00
High Tension / SL / Zachary Barr, Josh Lowell, Peter Mortimer, Nicholas Rosen / 37′ / 2013 / Z.D.A.
SWISSMAN Xtreme Triathlon 2013 / SS / Marc Hakan Paulsen, Sampo Lenzi / 10′ / 2013 / Švica
The Water Tower / SL / Pete McBride / 30′ / 2012 / ZDA
20:00
The Beginning / SL / Warren Verboom / 21′ / 2013 / Švica
The Waiting Game / SL / Matteo Vettorel / 41′/ 2013 / Italija
Not Bad / SL / Anthill Films / 29′/ 2013 / Kanada
22:00
Amazonas – a sustainable life in the rainforest / N / Thomas Miklautsch / 36′ / 2013 / Avstrija
Sandstone / SL / Petr Kašpar / 30′ / 2012 / Češka Republika
Far away / SL / Matthias Mayr / 27′ / 2013 / Avstrija

30. decembra 2013, Stergulčeva hiša

17:00
Hľadači tieňa / SL / Pavol Barabáš/ 31′ / 2013 / Slovaška
Na pogled / SL / Miha F Kalan/ 20′ / 2013 / Slovenija
18:00
Sensei / SL / Josh Lowell, Peter Mortimer, Nicholas Rosen / 26′ / 2013 / Z.D.A.
Down the line / SL / Francois-Xavier De Ruydts / 22′ / 2012 / Kanada
Snow Kiting – Fulfilling my Dream / SS / Stijn te Hennepe, Daniel Kuipers / 4′ / 2012 / Nizozemska in Švedska
19:30
Podelitev nagrad - 7. BOFF
Nekaj o letenju in B.A.S.E skoki / Predavanje, film / Stane Kranjc, Edo Senica / Slovenija
21:00
A Temporada / SS / Erick Grigorovski / 5′ / 2013 / Brazilija
Last great climb / SL / Alastair Lee/ 60′ / 2013 / Velika Britanija
22:00
Nastop glasbene skupine: Bakalina / Atrij Stergulčeve hiše
24:00
BOFF after – Disko centrala / Bar Pink panter
Muziko sukajo: FEENTZ (driskoteka), IVANHOE (driskoteka), ALPHA MALE (Hude Shoezz)

eXTReMe Tracker